Во живо Интернет каналиМузички времеплов
  • 1984 - На затворањето на Летните олимписки игри во Лос Анџелес, Lionel Richie ја изведува 'All Night Long'.
  • 2001 - USА No.1 Alicia Keys 'Fallin'
  • 2000 - UK No.1 Robbie Williams 'Rock DJ'
  • 1989 - USА No.1 Richard Marx 'Right Here Waiting'
  • 2001 - Atomic Kitten доаѓаат на првото место на британската албумска листа со деби албумот 'Right Now'.
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје