Антена 5 Бр. 1 радио во Македонија


Нашиот Тим

Музички времеплов
  • 1972 - UЅА No.1 Harry Nilsson 'Without You'
  • 1994 - UЅА No.1 John Michael Montgomery 'Kickin' It Up'
  • 1994 - UK No.1 Mariah Carey 'Without You'
  • 1983 - UK No.1 Kajagoogoo 'Too Shy'
  • 1957 - Роден е Hans Holzl, попознат како Falco.
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје