Kideko x Tinie Tempah x Becky G - Dum Dum


Музички времеплов
  • 1996 - Членот на Pulp, Jarvis Cocker, уапсен е зашто ги нападнал децата што настапувале со Michael Jackson на Brit Awards. Подоцна сите обвиненија ќе бидат отфрлени.
  • 1977 - UK No.1 Leo Sayer 'When I Need You'
  • 1966 - UЅА No.1 Lou Christie 'Lighnin' Strikes'
  • 1977 - 20 Golden Greats' на Shadows започнува 6-неделен престој на првото место на британската албумска листа.
  • 1972 - UЅА No.1 Harry Nilsson 'Without You'
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје