Топ Листи


Музички времеплов
  • 1977 - USА No.1 Eagles 'New Kid On Town'
  • 1966 - USА No.1 Nancy Sinatra 'These Boots Are Made For Walking'
  • 1958 - UK No.1 Perry Como 'Magic Moments'
  • 1994 - Toni Braxton доаѓа на првото место на американската албумска листа со 'Toni Braxton'.
  • 1966 - Албумот на Beatles, 'Rubber Soul', доаѓа на првото место на американската албумска листа.
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје