Галерии

Музички времеплов
  • 1957 - UK No.1 Tab Hunter 'Young Love'
  • 1972 - UЅА No.1 Harry Nilsson 'Without You'
  • 1977 - UK No.1 Leo Sayer 'When I Need You'
  • 1983 - UЅА No.1 Patti Austin & James Ingram 'Baby Come To Me'
  • 1924 - Роден е актерот и пејач Lee Marvin (UK 1970 UK No.1 ‘Wand’rin Star’)
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје